środa, 15 kwietnia 2020

Szkolenie: Klucze skutecznej gry giełdowej

      Mam niesamowitą przyjemność i radość, że mogę zaprosić Cię na szkolenie:
"Klucze skutecznej gry giełdowej"

     Podczas szkolenia przedstawiam pełną metodologię, którą stosuję w mojej grze giełdowej. W dzienniku spekulanta podaję poziomy wejścia, SL oraz TP, na szkoleniu dowiesz się jak samemu odpowiednio wybierać instrumenty oraz określić poziomy wejścia i wyjścia z pozycji. Jestem przekonany, że każdy absolwent mojego szkolenia, stosując uzyskaną wiedzę będzie w stanie sam zarabiać na rynku. Otrzymasz klucze, które pozwolą Ci otworzyć drzwi do zyskownej gry giełdowej.
    Szkolenie skierowane jest zarówno do osób zaczynających swoją przygodę z rynkami, jak i dla tych, którzy już inwestują i chcą usprawnić swój warsztat tradera. Wiedza i stosowane przeze mnie metody gwarantują sukces, co zresztą widać w moich wynikach. Preferowanym przeze mnie stylem jest tzw. swing trading, oparty o analizę techniczną, który nie wymaga codziennego i żmudnego wpatrywania się w wykresy w celu zajęcia pozycji. Taki styl inwestycji może stosować każdy, kto prowadzi codzienne życie zawodowe a spekulacja będzie dla niego sposobem pomnażania oszczędności.
     Cena szkolenia jest promocyjna i wynosi 1250 zł (5% rabat otrzymali pierwsi zapisani uczestnicy, którzy wzięli udział w niedawnym konkursie). Cena od następnego razu będzie uzależniona od aktualnej wartości kapitału w moim portfelu spekulanta i będzie to zawsze równowartość 5% jego wartości, ma to być dla mnie czynnik motywujący do osiągania coraz lepszych wyników. Im moje wyniki będą lepsze tym wartość szkolenia będzie wyższa. Dzisiaj szkolenie powinno kosztować 5% x 33885,45 = 1694,25 PLN. Dlatego zachęcam do zapisów już teraz i skorzystania z naprawdę doskonałej ceny.
     Mechanizm gwarantowania zwrotu poniesionych kosztów:
- jeśli w ciągu 12 miesięcy od szkolenia, mój portfel spekulanta nie urośnie o wartość zapłaconej przez Ciebie ceny, to otrzymasz zwrot 100% kasy, którą zapłaciłeś. Uważam, że jest to uczciwe podejście. Oznacza to, że stosując otrzymaną na szkoleniu wiedzę będziesz w stanie sam odrobić wartość szkolenia i na 99% będzie to szybciej niż w ciągu 12 miesięcy :)
     Moja oferta jest unikalna. Na rynku bowiem nie brakuje ofert osób, które o zarabianiu na giełdzie co najwyżej przeczytały w książkach. Jestem praktykiem, a moje wyniki możesz śledzić na bieżąco w publikowanym dzienniku. Jestem realnym graczem, nie bajkopisarzem i sprzedawcą marzeń o nowym Porsche po 3 miesiącach na forex :) 
     Zapraszam do zapisów i ewentualnych pytań, jeśli coś potrzeba dodatkowo wytłumaczyć.

Termin szkolenia: sobota 25 kwietnia 2020 godz: 10.00-13.00
Forma szkolenia: webinarium (wymagany dostęp do komputera z łączem internetowym)
Zapisy: papatraderdiary@gmail.com
Ilość miejsc: 15
Po wysłaniu e-maila ze zgłoszeniem chęci uczestnictwa otrzymasz e-mail zwrotny z danymi do uiszczenia zapłaty.
Po otrzymaniu zapłaty otrzymasz unikalny link z zaproszeniem na webinarium.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz