poniedziałek, 13 lipca 2020

Po szkoleniu

     W minioną sobotę kolejni uczestnicy wzięli udział w moim szkoleniu i poznali moje klucze skutecznej gry giełdowej. Dziękuję im jeszcze raz za ich zaangażowanie i zaufanie, którym mnie obdarzyli. Spekulacja giełdowa jest czymś co bardzo lubię i jestem przekonany, że każdy z uczestników moich szkoleń mógł się o tym przekonać. Przekazywanie wiedzy i dzielenie się swoim doświadczeniem giełdowym jest dla mnie przede wszystkim pasją i pewnego rodzaju misją. Finansowy aspekt jest oczywiście również ważny, dodatkowy przychód ze szkoleń jest dla mnie wynagrodzeniem za dobrze wykonaną pracę. 
     Zapraszam do kontaktu mailowego jeśli masz pytania lub już wiesz, że chciałbyś wziąć udział w kolejnej edycji mojego szkolenia, które planuję na sierpień i wrzesień. 

     Niestety nie udało mi się wygospodarować dodatkowego czasu na weekendowy wpis. W związku z tym, że zbliża się czas mojego letniego urlopu to będę powoli wypatrywał poziomów zamknięcia otwartych pozycji na akcjach.

      Dzisiaj kurs akcji KGHM  dotarł do poziomu 108,50 zł i na ten moment stał się najbardziej zyskowną transakcją w moim portfelu od początku prezentowania moich zagrań (oczywiście pozycji jeszcze nie zamknąłem). Co również ciekawe, dotychczas najlepszą transakcją jest zagrane S na miedzi w marcu bieżącego roku. Tauron, który urósł o ponad 100% od poziomów wejścia na ten moment zajmuje 3 miejsce na podium - zaryzykowałem na nim tylko 0,5% mojego kapitału i dałem stosunkowo szeroki SL :)
1 komentarz:

  1. Jeśli Orange rośnie o 7% to wiedz, że coś się dzieje. W końcu coś się ruszyło na tym mule :)

    OdpowiedzUsuń