niedziela, 5 lipca 2020

Rynki i kolejne szkolenie "Klucze skutecznej gry giełdowej"

     Drodzy czytelnicy mojego bloga, miniony tydzień przebiegał pod znakiem dalszej konsolidacji. Nie wydarzyło się nic co miałoby znamiona zmiany średnioterminowego trendu wzrostowego na indeksach giełdowych. Jest jednak pewien ważny w mojej ocenie szczegół, o którym pisałem po zakończeniu maja. Indeks WIG w mojej opinii potwierdził, że spadki spowodowane pandemią COVID miały charakter pułapki. Zamknięcie czerwcowe wypadło ponad linią trendu i w tej sytuacji należy oczekiwać dalszych wzrostów na naszych rodzimych walorach.
     W moim portfelu w tej chwili panuje totalny spokój. W miniony piątek w czasie wycieczki wpadły mi do portfela akcje spółki CORMAY, które obserwowałem od poziomu 1,05 zł. KGHM pokonał ostatni szczyt na poziomie 92,20 zł i powinien podążyć ku poziomowi 100 zł. Tauron wybronił ustawiony stop profit i oczekuję marszu w kierunku 3,20 zł. Orange oczekuję ruchu w kierunku 7 zł. Na pozostałych rynkach nie dzieje się nic szczególnego, nadal oczekuję spadków cen złota, które bez przekonania ustanowiło nowy szczyt wychodząc górą z konsolidacji. GBPUSD oczekuję wzrostów.
     Zapraszam do aktywnego komentowania bieżącej sytuacji rynkowej.

     W najbliższą sobotę 11 lipca przeprowadzę kolejną edycję szkolenia "Klucze skutecznej gry giełdowej". Zapraszam do zapisów wszystkich, którzy się zastanawiają. Jestem przekonany, że jest to bardzo pożyteczna dawka fachowej wiedzy dla wszystkich, którzy chcą na giełdzie pomnażać swoje oszczędności. Jest to ostatni termin w tak atrakcyjnej cenie - na ten moment cena wynosi 1689 zł (5% z aktualnej wartości mojego blogowego portfela). Zapraszam do zapisów drogą mailową. Przypominam, że obowiązują rabaty z ostatniego konkursu a liczba wolnych miejsc na szkolenie jest ograniczona.

     Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz