poniedziałek, 29 marca 2021

Czy to już?

     Są przesłanki do tego, żeby sądzić, że to już ten czas na nowy ruch wzrostowy na naszym rodzimym rynku oraz na pszenicy. Zobaczymy czy rynek potwierdzi moje oczekiwania. Jak już wcześniej pisałem, tak nadal podtrzymuję, że ta fala może być ostatnim ruchem wzrostowym wypełniającym korektę od zeszłorocznych dołków na WIG20. Nie doczekałem się testu strefy 1850, co jest dla mnie istotnym czynnikiem wskazującym na zachowanie ostrożności. Scenariusz, w którym dochodzimy obecnie jedynie do strefy 2050-2070 i wracamy do spadków nie jest wykluczony. Tradycyjnie zobaczymy jak rynek polski zareaguje w poniedziałek na wysokie zamknięcia za oceanem w piątkowy wieczór.

    FPL20 spróbuję zamknąć moje S na poziomie wejścia.

    FWHEAT będę szukał pozycji L około 620$.

    Z akcji będę obserwował: PKN, EUROCASH, JSW, BORYSZEW. Tutaj powinny być solidne wzrosty.

Życzę wszystkim udanego tygodnia. Mam ciągle nadzieję, że wkrótce znów będę miał więcej czasu na zajęcie się blogiem i szkoleniami. Pomysłów mi nie brakuje, niestety z czasem i motywacją ciężko :)

edit. 29.03.2021 g: 23:50 FPL20 pozycja zamknięta w ciągu dnia na poziomie wejścia BE

1 komentarz:

  1. Pszenica L 598 September2021, oczekuje ceny 610-612 i czekam na cofce na GOLD, razem z odbijajacym EURUSD powinno coś podbić, bo narazie tylko podbitki mozna rozważac na L.. w mojej ocenie rynku.

    OdpowiedzUsuń