niedziela, 14 marca 2021

Test cierpliwości

   Dzisiaj krótko na temat rynków. To co się dzieje na rynku surowców nie miało miejsca w mojej dotychczasowej karierze zawodowej jak i trejderskiej. Aktualnie na polskim rynku zaczyna brakować podstawowych wyrobów takich jak stal czy zwykły styropian, ceny są "windowane" do poziomów najwyższych w historii. Jakie to może mieć przełożenie na rynki giełdowe?

   Uważam, że przedłużający się okres konsolidacji na rodzimym rynku zbliża się ku końcowi, aczkolwiek mi nadal brakuje jednego silnego ruchu na południe z głębokim testem strefy 1800-1830 pkt. Na ten moment uważam, że konkretny i silny ruch wzrostowy nie odbędzie się bez wspomnianego testu. Jaki jest mój plan? W strefie 2050-2080 będę oczekiwał sygnału do otwarcia S na FPL20 z celem ~300 pkt niżej.

    Na moim flagowym instrumencie czyli pszenicy (FWHEAT) oczekuję w tej chwili ruchu do poziomu 674-682 $ i z tego poziomu S do 610-620 $. Generalnie na pszenicy spodziewam się kolejnej silnej fali wzrostowej, podobnie jak na WIG20, ale wcześniej jeszcze trochę męczarni w korekcie.

    Z powodów zawodowych w tym momencie skupiam się na niewielkiej ilości instrumentów i nie gram byt wiele. Nie mam również czasu na zorganizowanie kolejnego terminu szkolenia, przepraszam osoby zainteresowane, wiem że jest zapotrzebowanie, ale najzwyczajniej obecnie nie mam możliwości czasowych aby podjąć się szkolenia kolejnych osób. Pamiętajcie proszę, że samo szkolenie to nie tylko 5-6 godzin online w sobotę, ale cały późniejszy proces prowadzenia i kontaktu z osobami chcącymi pogłębić treści oraz przepracowywać konkretne analizy.

    Zapraszam Was do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat rynków, na których gracie.

    Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz