niedziela, 8 sierpnia 2021

Papa zwiedza i odpoczywa, ale ... :)

    Aktualnie przebywam na urlopie, jednak przed rozpoczęciem nowego tygodnia spekulacji mam dla Was dwa ciekawe walory, które według mnie są gotowe do startu ostatniej fali wzrostowej.

    AUDUSD i FCOPPER wygenerowały ciekawe sygnały kupna według mojej metodologii selekcji okazji inwestycyjnych. A w związku z silną korelacją również nasz WIG20 powinien wykonać ostatnie szarpnięcie w górę :)

    Udanych wakacji, moje są niesamowite w tym roku. W kolejnym poście postaram się wrzucić, krótką relację z odwiedzonych ultra ciekawych podróżniczych perełek :)

5 komentarzy:

 1. Parę luźnych myśli z pytaniami - a la sezon ogórkowy :-)
  USD CHF bardzo ładnie w górę z dużą luką jeszcze.
  AUD USD czy czekamy jeszcze na RSI <30 na 1D ?
  Złoto po tym spadku nie powinno z automatu do góry?
  Kiedy Papatrader zamyka WHEAT i DE30 i czy od razu S?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ten moment DAX 16900 a FWHEAT około 800$. Jeśli DAX wybije 15800 i pszenica wybije w górę 640$ to będę zabezpieczał te pozycje na świetnym zysku. Na teraz to tyle.

   Usuń
 2. Jeszcze pytanie o F SP500 VIX czy tu się nie kroi piękne odbicie od oporu przy najbliższej korekcie bo już chyba pora?

  OdpowiedzUsuń
 3. Papa jeszcze zwiedza? świata braknie na to zwiedzanie xD ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no, aż tak dobrze to nie ma :)
   Papa już pracuje i wkurza się, że nie dotrzymał dyscypliny na Pszenicy, którą miał zamknąć po 753 $. Wkurza mnie też niemrawy Dax, który okazuje się słabszy w ostatnich tygodniach nawet od naszego WIG20. Ten ostatni zaś jest dokładnie w strefie, o której pisałem od roku, czyli 2330-2370 pkt. Jutro zakończenie miesiąca, ciekawy jestem jak rynki je rozegrają. Zobaczymy.
   Aktualnie cel dla Pszenicy to 840 $, a DAX niezmiennie 16900 pkt.

   Usuń