wtorek, 31 sierpnia 2021

Zegarmistrzowska precyzja na FW20

    Dzisiejsze zamknięcie świecy miesięcznej FW20 na poziomie 2343 jest mistrzowskim posunięciem "artysty" rysującego wykres. Kilka miesięcy temu wyznaczyłem sobie dokładnie ten poziom jako szczyt korekty wzrostowej od covidowego dołka :) Doskonale również sprawdziła się prognoza z 8 sierpnia kiedy pisałem, że nasz rynek prawdopodobnie wystartuje w ostatnią falę wzrostową. AUDUSD i FCOPPER zachowały się w tym czasie słabiej niż oczekiwałem.

    Co dalej? Zamknięcie naszego rynku na granicy hossy/bessy w ostatnim dniu miesiąca może być okazją do podciągnięcia rynku wyżej w pierwszych 2-3 tygodniach września w celu wyczyszczenia SL. Tym bardziej, że ciągle według mnie na innych rynkach wzrosty wydają się niedokończone np. na mojej pozycji DAX :) Idealnym dla mnie rozwiązaniem byłoby jakieś euforyczne podciągnięcie rynków, by ostatecznie zepchnąć rynki w spadki w drugiej połowie września. Taki jest oczekiwany przeze mnie aktualnie kierunek. 

    Pszenica: oczekuję zakończenia wzrostów na poziomie 840 $ lub 910 $.

    DAX: oczekuję zakończenia wzrostów na poziomie 16900 pkt

    FW20: będę obserwował, ale tylko w kierunku otwarcia pozycji S. Ruch na naszym rynku sprawia wrażenie wykończonego. Mogę się mylić oczywiście i nasz rynek pokonując aktualne poziomy wejdzie w długoterminową hossę. Okazji do podłączenia się do ewentualnej hossy nie zabraknie.

    Udanych spekulacji. Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz